Yeni Adresimize Taşındık

Yeni adresimizde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Merkez ofis ve depolarımıza aşağıdaki adres bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Merkez Ofis: Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad...

Devamı

Tarihi Zafere Ziyaret

Aydın Boru ailesi olarak 26-27 Mart 2022 tarihleri arasında Troya Antik Kenti ve Çanakkale Şehitlik turumuzu gerçekleştirdik.

Devamı

Aydınlık Akademi 2021 Faaliyet Özeti

Aydınlık Akademi, 2021 yılı eğitim çalışmalarını gururla sunar. Toplam Eğitim Saati: 1340 saat Eğitim Alan Kişi Sayısı: 69 Ortalama Kişi Başı Eğitim Saati: 20 saat Kişisel Gelişim Eğitimleri: 42 Mesleki ve Teknik Eğitimler: 9 Kurum İçi Eğitimler: 4 Her Ay Verilen Minimum Eğitim Sayısı: 4 

Devamı

İş Hayatında Geri Bildirim Eğitimi

Aydınlık Akademi çatısı altında yürütülen "İş Hayatında Geri Bildirim" konulu eğitimimiz yöneticilerimizin katılımıyla gerçekleşti. Hedef ve performans değerlendirmelerinde geri bildirimin önemi ve nasıl yapılması gerektiğine dair tüm bilgiler bu eğitimde paylaşıldı.

Devamı

Aydınlık Akademi'de Özlük İşleri Eğitimi Devam Ediyor

Aydınlık Akademi'de, "Temel Özlük İşleri Eğitimi" ikinci dersiyle devam ediyor.

Devamı

Aydın Boru Kurum İçi İletişim Yapısını Güçlendirdi

Katılımcı kurum kültürünü odak noktasına alan Aydın Boru, dijital dönüşüm çalışmaları kapsamında kurum içi iletişim yapısını her çalışanın kolaylıkla kullanabileceği bir mobil uygulama sayesinde daha da güçlendirdi. Nisan ayı itibarıyla kullanılmaya başlanan uygulamada, kurum içi etkinlik ve duyurulardan günlük yemek menüsüne, kurumsal eğitimlerden kişisel gelişim ve motivasyon içeriklerine, şirket takviminden anket ve oylamalara kadar erişim imkanı sunan iç iletişim araçları mevcut olup kurumsal koordinasyon sağlanıyor. Aydın Boru, kullanılan mobil uygulamayla iç iletişim ağını daha da güçlendirerek katılımcı kurum yönetimi ve kültürünü yönetmeyi amaçlıyor.

Devamı

Aydınlık Akademi'de Özlük İşleri Eğitimi

Aydınlık Akademi'de, sosyal mesafe kurallarına uyarak yöneticilerimize "Temel Özlük İşleri Eğitimi" verildi.

Devamı

Aydınlık Akademi'de Sağlık Eğitimi

Aydınlık Akademi'de, iş yeri hekimimiz tarafından çalışanlarımıza "Sağlık Eğtimi" verildi.

Devamı

AYDINLIK AKADEMİ'DE İLK DERS!

Aydınlık Akademi'de, kurumsal verimlilik ve gelişim kapsamında tüm çalışanlarımıza "İş Sağlığı ve Güvenliği" eğitimi verildi.

Devamı

Ailemiz Aydınlık Bir Geleceğe Taşınıyor

Aydın Boru ailesi olarak, dayanışma ve iş birliği içinde yürüttüğümüz kurumsal verimlilik ve gelişim çalışmalarımızı Aydınlık Akademi çatısı altında birleştirdik. Gelişimde sürekliliği amaçlayan eğitim çalışmaları ve programlarımız: İnsan odaklılık, paylaşım, motivasyon, hedef, gelişim, başarı, topluma ve çevreye duyarlılık gibi değerler çerçevesinde çalışmalarına devam edecektir. Birbirinden ilham ve güç alan ailemizi, aydınlık bir geleceğe taşıyacağız.

Devamı